Produkten

 1/2 KG1 KG5 KG25 KG
Tarwe korrels (ongemalen)0,40 0,803,7517,50
Tarwe meel (volkoren)X1,05523,75
Tarwe bloemX1,306,2530
Biologisch Tarwe meel (volkoren)X1,909,2545
Biologische Tarwe bloemX1,808,7542,50
Spelt VolkorenmeelX1,85943,75
Spelt bloem X2,2010,7552,5
WoudkorenmixX3,1015,2575
MeergranenmeelX2,210,7552,5
Roggemeel X1,25,7527,5
Pannenkoekenmix 0,651,306,2530
Boekweitmeel1,152,251153,75
Zonnebloempitten1,753,5017,2585
Lijnzaad (heel)1,252,5012,2560
Kruidkoekmix (indien voorradig)1,50

 Alle prijzen in euro’s, minimum-afname is 1 kg, behalve waar anders vermeld.

Voor bestellingen van 25 kg bij voorkeur eerst contact met ons op nemen

Diversen
Droge gist (vacuümpak 125 g)1,70
Droge gist (5 zakjes à 11 g)1,90
Ansichtkaarten1
Molensteen koelkastmagneet2,50
Boekje Molen het Nupke1,50
Broodreceptengratis