Produkten

 

Prijzen bijgewerkt op 7 oktober 2020

 1/2 KG1 KG5 KG25 KG
Tarwe korrels (ongemalen)0,45 0,85418,75
Tarwe meel (volkoren)X1,105,2525
Tarwe bloemX1,356,5031,25
Biologisch Tarwe meel (volkoren)X1,959,5046,25
Biologische Tarwe bloemX1,85943,75
Spelt VolkorenmeelX1,909,2545
Spelt bloem X2,3011,2555
WoudkorenmixX3,1515,5076,25
MeergranenmeelX2,3511,5056,25
Roggemeel X1,356,5031,25
Pannenkoekenmix 0,701,406,7532,50
Boekweitmeel1,202,4011,7557,50
Zonnebloempitten1,753,5017,2585
Lijnzaad (heel)1,252,5012,2560
Kruidkoekmix (indien voorradig)1,70XXX
Pompoenpitten (indien voorradig)2,955,9029,50X

 Alle prijzen in euro’s, minimum-afname is 1 kg, behalve waar anders vermeld.

Voor bestellingen van 25 kg bij voorkeur eerst contact met ons op nemen

Diversen
Droge gist (vacuümpak 125 g)1,75
Ansichtkaarten1
Broodreceptengratis