Produkten

 1/2 KG1 KG5 KG25 KG
Tarwe korrels (ongemalen)0,45 0,85418,75
Tarwe meel (volkoren)X1,105,2525
Tarwe bloemX1,356,5031,25
Biologisch Tarwe meel (volkoren)X1,959,5046,25
Biologische Tarwe bloemX1,85943,75
Spelt VolkorenmeelX1,909,2545
Spelt bloem X2,251153,75
WoudkorenmixX3,1515,5076,25
MeergranenmeelX2,251153,75
Roggemeel X1,25628,75
Pannenkoekenmix 0,701,406,7532,50
Boekweitmeel1,152,3011,2555
Zonnebloempitten1,753,5017,2585
Lijnzaad (heel)1,252,5012,2560
Kruidkoekmix (indien voorradig)1,70

 Alle prijzen in euro’s, minimum-afname is 1 kg, behalve waar anders vermeld.

Voor bestellingen van 25 kg bij voorkeur eerst contact met ons op nemen

Diversen
Droge gist (vacuümpak 125 g)1,75
Ansichtkaarten1
Molensteen koelkastmagneet2,50
Boekje Molen het Nupke1,50
Broodreceptengratis